لوگو ارشد رایانه
لوگوی لابل ارشد رایانه

درباره لابل

گروه صنعتی لابل
صنعت دکوراسیون داخلی نیز همانند دیگر صنایع جهان در حال حرکت رو به جلو و مدرن تر شدن است. امروزه در دکوراسیون داخلی سقف منزل جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. مدرن ترین سقف ها انواع سقف کاذب هستند که زیباترین آن ها سقف کششی (سقف کشسان) و سقف لابل می باشند.
این سقف ها به افراد امکان به واقعیت رساندن آنچه در ذهن خلاق شکل می گیرد و محدود نشدن به یک طرح و گونه رایج را می دهند. شما برای انتخاب طرح سقف کشسان لابل هیچ محدودیتی ندارید.

لابل چیست؟

سقف لابل نسل جدید سقف های کاذب است ، پروسه تولید سقف لابل در کارخانه طبق ابعاد شما صورت می گیرد. این سقف مختص شما تولید می شود با هر طیف رنگی که مد نظرتان است و هر نوع سلیقه ای که دارید ؛
سقف ها در صورت نیاز چاپ می‌میشوند و در آخر در یک جعبه بسته بندی شده و به صورت باکس به محل نصب ارسال می شوند .

 لابل چگونه نصب می‌شود؟

برای نصب سقف های لابل از یک هیتر برای گرم کردن سطح سقف استفاده می شود.نصب پروفیل اولین کاری است که انجام می شود زیرسازی سقف لابل شامل همین پروفیل هاست و بسیار مختصر تر از سقف های سنتی است. سپس هارپون را که محیط سقف را در بر گرفته به داخل پروفیل ها هدایت می کنند و به همین راحتی سقف شما نصب می شوند.

مزایای لابل

سقف های لابل به لحاظ زیبایی، سرعت و ماندگاری یک محصول فوق العاده محسوب می گردد، البته سقف های لابل مزایای فراوانی دارند که به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:
1- نصب سریع بدون نیاز به زیرسازی
2- تولید سقف در کارخانه
3- قابلیت جابجایی و دسترسی آسان
4- گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و شهرسازی ایران
5- تحمل وزن بالا و مقاوم در برابر ریزش بار احتمالی
6- مقاوم در برابر اشتعال
7- ضد آب، ضد رطوبت
8- قابلیت شستشو
9- آنتی باکتریال و ضد گرد و غبار
10- قابلیت چاپ
11- وزن کم
12- بیش از 50 سال طول عمر مفید و گارانتی 12 ساله
13- خاصیت ارتجاعی و کشسانی
14- قابلیت نورپردازی

انواع سقف لابل

سقف لاکر:
از ویژگی های مهم سقف لاکر حالت براق و انعکاس آن است که باعث عمق بخشیدن به سقف می شود. این سقف دارای بیش از 150 رنگ با ماندگاری بالاست.

سقف مات:
سقف های مات جایگزینی مناسب برای پنل های گچی و سقف های سنتی است. زیرا ضد رطوبت است رنگ آن در برابر نم آب تعییر نمی کند.

سقف ترنسپرنت:
سقف ترنسپرنت متریالی سفید است که به خوبی نور را از خود عبور می دهد. ترنسپرنت برای تامین نور در دکوراسیون داخلی استفاده می شود با این طریق که نور های خطی با فاصله ای استاندارد پشت ترنسپرنت چیده می شوند، ترنسپرنت از متریال های محبوب در بین طراحان دکوراسیون داخلی است. نورپردازی سقف ترنسپرنت یک روشنایی مدرن است که به صورت یکدست نور محیط را تامین می کند.

سقف چاپی:
با سقف چاپی میتوان سقف ها را به یک اثر هنری تبدیل کرد. سقف های چاپی قابلیت چاپ عکس و طرح دلخواه شما را دارد.

سقف ساتن:
انتخاب این نوع سقف برای افراد خلاق بهترین گزینه است! شما می توانید اثری از سلیقه شخصی خودتان در همه جای خانه داشته باشید. ساتن جزو پرطرفدارترین انواع جنس سقف لابل است زیرا بهترین گزینه برای چاپ طرح، نقش و تصویر دلخواه مشتری می باشد.

سقف اپلای:
سقف لابل با پتانسیل بالایی که دارد همواره با ایده های جدیدش در تکنولوژی همه را شگفت زده می کند. یکی از آخرین تحولات در این راستا سقف اپلای می باشد. سقف اپلای از دو یا چند سطح تشکیل می شود که سطح زیرین با با برش های تزئینی و اختلاف سطحی که با سطح اولیه خود دارد باعث به وجود آمدن سقفی سه بعدی می شود.

گارانتی لابل

سقف های لابل علاوه بر گواهینامه های معتبر ایرانی و اروپایی دارای ۱۲ سال گارانتی نیز می باشند که بعد از نصب سقف های لابل باید از طریق متخصصین نصب اقدام و گارانتی صادر شود.

نمونه کارهای لابل

0